Ranking Szpitali Rzeczpospolitej i CMJ 2004

Drukuj
Cofnij

Jesteś tutaj: www.cmj.org.pl/ranking/wyniki_2004/index.php
Bezpieczny Szpital - Ogólnopolski Ranking Szpitali

Bezpieczny szpital - ogólnopolska ocena szpitali

Funkcjonowanie polskiego systemu opieki zdrowotnej budzi i zapewne budzić będzie w najbliższym czasie emocje społeczne. Jak wiele polskich szpitali nadąża za postępem w obszarze nauk medycznych? W jaki sposób reformy systemu opieki zdrowotnej wpływają na funkcjonowanie jednostek i zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli?

Poszukując odpowiedzi na te pytania Presspublica sp. z o.o., wydawca ogólnopolskiego dziennika "Rzeczpospolita", wraz z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia G.P. przygotowali kolejną edycję oceny szpitali polskich. W tym roku główny nacisk położony został na zapewnienie bezpieczeństwa pacjenta i ocenę infrastruktury szpitala. Przyjęta koncepcja nawiązuje do wdrażanych obecnie na świecie, szczególnie w krajach Unii Europejskiej, systemów opartych na połączeniu sprawnego zarządzania z bezpieczeństwem i zapobieganiem zdarzeniom niepożądanym.

Wszystkim jednostkom, które nadesłały ankiety rankingu, serdecznie dziękujemy za włożoną pracę. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, prosimy o kontakt pod numerem telefonu (012) 427-81-70, 427-81-71 lub pocztą elektroniczną ranking@cmj.org.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wynikami.
Uwaga: Zarejestrowani użytkownicy mają znacznie większe możliwości przeglądania wyników.


CMJ, ul. Kapelanka 60, 30-347 Kraków,
tel./fax: (0-12) 423-20-88, 427-81-70, 427-81-71