Ranking Szpitali Rzeczypospolitej i CMJ 2005

Drukuj
Cofnij

Jesteś tutaj: www.cmj.org.pl/ranking/wyniki_2005/index.php
Bezpieczny Szpital - Ogólnopolski Ranking Szpitali

Ogólnopolski Ranking Szpitali "Bezpieczny Szpital 2005"

Po raz kolejny prezentujemy Państwu wyniki Ogólnopolskiego Rankingu "Bezpieczny Szpital" przygotowanego na zlecenie Presspublica sp. z o.o., wydawcą ogólnopolskiego dziennika "Rzeczpospolita". W tym roku zwiększyła się liczba szpitali zainteresowanych udziałem w badaniu. Na ankietę rozesłaną do szpitali zabiegowych odpowiedziało 333 jednostki, a 275 zostało zakwalifikowanych do oceny.

W prezentowanych wynikach przedstawiamy Państwu pierwszą setkę publicznych szpitali wielospecjalistycznych, pierwszą dziesiątkę publicznych szpitali monospecjalistycznych oraz szpitale niepubliczne. Prezentujemy również rankingi w ujęciu wojewódzkim. Do wszystkich szpitali, które nie znalazły się w publikowanych rankingach rozesłaliśmy informację o liczbie uzyskanych punktów.

Za pomocą narzędzia "linijka" możecie Państwo sprawdzić na której pozycji i z jaką liczbą punktów znalazł się szpital. Udostępniamy również wagi poszczególnych obszarów oraz informacje o ilości punktów zdobytych w każdym z nich. Wszystkim jednostkom, które nadesłały ankiety rankingu, serdecznie dziękujemy za włożoną pracę. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek uwagi, prosimy o kontakt pod numerem telefonu (012) 427-81-70, 427-81-71 lub pocztą elektroniczną ranking@cmj.org.pl

Uwaga: Zarejestrowani użytkownicy mają znacznie większe możliwości przeglądania prezentowanych zestawień.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wynikami.


CMJ, ul. Kapelanka 60, 30-347 Kraków,
tel./fax: (0-12) 423-20-88, 427-81-70, 427-81-71